• banner
 • banner1
 • banner2
 • SERVO-BALL-LOLLIPOP-PLANT

Unë dua:

 • Candy myk

  Candy myk

 • Amidoni myk karamele pelte

  Amidoni myk karamele pelte

 • Silicone myk

  Silicone myk

 • PC chocoolate myk

  PC chocoolate myk

 • Hard Candy depozitimit linjë

  Hard Candy depozitimit linjë

 • Jelly & Gummy depozitimit linjë

  Jelly & Gummy depozitimit linjë

 • Toffee depozitimit karamele linjë

  Toffee depozitimit karamele linjë

 • 5

  5

Kompania Temat

 • 未 标题 -2 副本
 • 未 标题 -3 副本
 • 未 标题 -4 副本
 • kompani

Rreth nesh

Ningbo Lufeng myk Co Mekanike, ltd. është themeluar në vitin 1996, Ajo është e vendosur në bregdetin e bukur qytetin e Ningbo në Kinë. Ajo është prodhues i specializuar në prodhimin e metaleve myk karamele, silikoni myk karamele, myk plastike, ndihmës nxitur karamele e vështirë depozitimit linjë, pelte / ngjitës depozitimit Candy linjë, të plotë automatike ndihmës shtyrë lollipop depozitimit linjë, karamele karamele me gjalpë depozitimit linjë, depozitimin plotë automatike çokollatë makine, etj këmbimi Ne kemi profesional R & D ekip dhe pajisje të specializuara ...

Mëso më shumë

Produkte të reja