• banner
 • banner1
 • banner2
 • SERVO-BALL-LOLLIPOP-PLANT

Сакам:

 • бонбони мувла

  бонбони мувла

 • Скроб желе бонбони мувла

  Скроб желе бонбони мувла

 • силиконски калап

  силиконски калап

 • PC chocoolate мувла

  PC chocoolate мувла

 • Бонбони депонирање линија

  Бонбони депонирање линија

 • Желе & смолист депонирање линија

  Желе & смолист депонирање линија

 • Тврд карамел бонбони депонирање линија

  Тврд карамел бонбони депонирање линија

 • 5

  5

компанијата Категории

 • 未 标题 -2 副本
 • 未 标题 -3 副本
 • 未 标题 -4 副本
 • компанијата

за нас

Ningbo Lufeng Калап Машински копродукции, ООД. е основана во 1996 година, таа се наоѓа во Ningbo убава крајбрежен град во Кина. Тоа е производител специјализирана за производство на метални бонбони мувла, силиконски бонбони мувла, пластични садови, серво управувано бонбони депонирање линија, желе / ​​смолист бонбони депонирање линија, целосна автоматска серво управувано шекерче депонирање линија, тврд карамел бонбони депонирање линија, целосна автоматска чоколадо депонирањето машина, резервни итн имаме професионален R & D тим и специјализирана опрема ...

Научи повеќе

Нови Продукти